Україна

В Україні відкрили першу ділянку бетонної дороги

У Полтавській області ввели в експлуатацію 1,7 км бетонної ділянки дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка.

У Полтавській області відкрили рух ділянкою цементобетонної дороги на трасі Дніпро – Решетилівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг регіону у вівторок, 9 квітня.

“Щойно відкрили рух по одній із ділянок побудованої цементобетонної дорозі в Кобеляцькому районі! Поки дозволили рух по 1,7 км по правому проїзду автодороги Н-31 Дніпро – Решетилівка”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з планами Мінінфраструктури, стратегічний чотирисмуговий автобан Київ – Дніпро, частиною якого є ділянка траси в межах Полтавської області, планується здати до кінця 2021 року.

За інформацією міністерства, на реалізацію державного інвестиційного проекту щодо поліпшення стану автодороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка протягом останніх двох років спрямовано рекордний обсяг коштів: у 2017 році – 252 млн грн, в 2018 – 1 млрд 41 млн грн, в 2019 році планується профінансувати 800 млн грн.

Зазначимо, товщина дорожнього одягу бетонної дороги разом з ущільненим і стабілізованим ґрунтом – майже 1,5 м. Верхній шар (важкий бетон) – 26 см. На поздовжніх і поперечних швах важкого бетону на глибині 13 см укладають армовані елементи – заставні штирі. Вони не дають бетонним плитам зрушуватися після нарізки швів.
Раніше в Укравтодорі заявили, що в цьому році будівництво нових доріг в Україні із загальної кількості дорожніх робіт не перевищить 5%. При цьому в найближчі п’ять років не варто очікувати будівництва нових доріг за державні кошти – тільки за кредитні гроші.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close