ГоловнаУкраїна

Прикордонники заявили про зникнення “євроблях” на кордоні

Зникнення авто на єврономерах зменшило потік машин через кордон з ЄС на 460 тис. за квартал.

 У державній прикордонній службі заявили, що через зникнення “євроблях” на кордоні зменшився потік автомобілів на 460 тисяч. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ. 

Відзначається, що якщо пропуск осіб через кордон у першому кварталі залишився на рівні минулого року, то щодо транспорту за аналогічний період – відзначається зниження потоку на 460 тисяч автомобілів. 

“В основному, така ситуація спостерігається через зменшення курсування “євробляшарів” і учасників малого прикордонного руху на кордоні з ЄС. Тому подорожі через кордон поки стали більш комфортними і займають набагато менше часу”, – йдеться в повідомленні. 

Крім того, у відомстві розповіли, що зараз фіксуються випадки наявності у подорожуючих на автомобілях страхових сертифікатів “Зелена карта” з ознаками підробки. 

Зокрема, з початку введення на державному кордоні Міжнародної системи через відсутність страхових сертифікатів прикордонники не пропустили понад 5,3 тисячі транспортних засобів, виявили 51 підроблений і 72 недійсних сертифікати. 

Нагадаємо, кількома тижнями раніше “євробляшар” двічі за день прорвав кордон. Під час другого прориву чоловік збив шлагбаум і пошкодив машину на засобі для примусової зупинки автомобілів.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close