АктуальноУкраїна

Іноземці та українці вже цікавляться квитками на дебати Зеленського і Порошенка – НСК “Олімпійський”

Жодних заявок на проведення дебатів 19 квітня Національний спортивний комплекс “Олімпійський” не отримував, проте наявністю квитків на них уже активно цікавляться, і не тільки жителі України, розповів заступник генерального директора Національного спортивного комплексу “Олімпійський” Віктор Анісімов на брифінгу. 

Спортивний комплекс “Олімпійський” постійно отримує запити щодо наявності квитків на дебати чинного президента України Петра Порошенка та кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського. Запити надходять як від українців, так і з-за кордону, зокрема на дебати готові приїхати громадяни Німеччини і Великобританії, заявив 5 квітня заступник генерального директора Національного спортивного комплексу “Олімпійський” Віктор Анісімов на брифінгу, трансляцію якого вела “Страна”.

“Станом на сьогодні жодних заявок на 19 квітня НСК “Олімпійський” не отримував ні від комерційних структур, ні від інших. Дата вільна. Якщо говорити про підготовку до дебатів, то заявку можуть подавати два суб’єкти: ЦВК або Суспільне телебачення. На сьогодні ми не отримали офіційного звернення ні від одного, ні від іншого суб’єкта”, – заявив Анісімов.

Він додав, що “Олімпійський” забезпечуватиме тільки технічний бік дебатів – світло, чистоту і проходження сигналу тощо. Організовувати дебати буде Національна суспільна телерадіокомпанія України.

Також він додав, що вказати точну вартість проведення дебатів зараз неможливо, оскільки суму вираховуватимуть з огляду на вимоги організатора – кількість та наявність глядачів, чистота сигналу, потреба в обладнанні і таке інше. На саму організацію НСК буде потрібно не більше ніж два-три дні.

Водночас українці, і не тільки українці, активно цікавляться наявністю квитків, зазначив Анісімов. Запити надходять на електронну пошту і за телефонними номерами, у соціальних мережах, причому з-за кордону – теж.

“Усі хочуть потрапити, усі просять забронювати… І звичайні громадяни України, і публічні люди. Надходять запити з-за кордону: люди готові приїхати і купити квитки, щоб відвідати дебати. Тобто ця подія вже дійсно міжнародного рівня стала”, – пояснив він.


Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close