АктуальноУкраїна

У Києві визначилися з датою завершення опалювального сезону

Установи соціальної сфери будуть відключати від опалення за індивідуальними заявками, запевнив Петро Пантелєєв.

Опалювальний сезон в Києві офіційно буде завершено 6 квітня. Відповідне розпорядження підписав мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації в середу, 3 квітня.

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв на брифінгу повідомив, що установи соціальної сфери будуть відключати від опалення за індивідуальними заявками.

“За інформацією, яку надав нам Укргідрометцентр, температура повітря буде підвищуватися. Тому вже з 6 квітня ми завершуємо роботу системи централізованого опалення. Окремо наголошую, що установи соціальної сфери будуть відключати від опалення тільки за їхніми індивідуальними заявками, тобто за рішенням адміністрацій цих установ”, – сказав Пантелєєв.

Він зазначив, що нинішній опалювальний сезон в Києві пройшов стабільно і надійно, незважаючи на низку викликів. Пантелєєв повідомив, що протягом опалювального сезону Київтеплоенерго виявило і усунуло майже 6 тисяч пошкоджень теплових мереж.

Як відомо, офіційно опалювальний сезон в Україні завершується 15 квітня. Але вже цього тижня стало відомо, що опалення відключили в Одесі, Дніпрі та Херсоні.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close