АктуальноУкраїна

Порошенко заявив, що передасть українській армії £160 тис. компенсації ВВС за публікацію неправдивої інформації – ЗМІ

На закритій зустрічі з блогерами, яка відбулася 26 березня, президент України Петро Порошенко заявив, що ВВС виплатить йому £160 тис. ($209 тис.) як компенсацію на публікацію неправдивої інформації.

Український президент наголосив, що має намір передати ці гроші українській армії.

“Вони попросили не говорити про гроші, але я сказав, що як президент, згідно із законом, повинен декларувати свої доходи. Так що я задекларую цю суму і передам її українській армії. Ми найкращим чином використаємо гроші британських платників податків”, – зазначив Порошенко.

За результатами судового засідання телерадіокомпанія ВВС 28 березня попросила вибачення і погодилася відшкодувати збитки Порошенку. Приводом для позову стала  публікація, яка вийшла у травні на сайті BBC, про те, що президент України заплатив за зустріч із главою США Дональдом Трампом приблизно $400 тис.

Порошенко і Трамп зустрілися 20 червня 2017 року в Білому домі у Вашингтоні.

Після зустрічі український президент повідомив, що США підтримують територіальну цілісність України і виступають за продовження реформ у країні. Порошенко зазначив, що сторони досягли домовленості в галузі військово-технічного та економічного співробітництва.

За словами Трампа, була “дуже добра дискусія, і досягнуто значного прогресу”.

Одразу після виходу матеріалу на ВВС в Адміністрації Президента України назвали викладену в ньому інформацію брехнею і наклепом. Там додали, що така дезінформація є частиною кампанії з дискредитації українсько-американських відносин. Крім того, в АП вважають цей факт “персональною атакою” на лідерів двох країн.Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close