АктуальноУкраїна

Болгарія заявила про підтримку євроінтеграції України та санкцій проти Росії

Болгарія підтверджує послідовну підтримку державного суверенітету та територіальної цілісності України, заявив заступник міністра закордонних справ Республіки Болгарія Юрій Штерк під час українсько-болгарських політичних консультацій, що відбулися в Києві 28 березня.

“Під час консультацій заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар обговорив зі своїм болгарським візаві весь спектр питань порядку денного українсько-болгарських відносин. Сторони визначили шляхи подальшого розвитку політичного діалогу, взаємодії на платформах міжнародних організацій, а також співпраці в економічній, правовій і культурно-гуманітарній сферах”, – ідеться в повідомленні, опублікованому на сайті Міністерства закордонних справ України.

Сторони згадували позитивний розвиток транспортної інфраструктури між Україною та Болгарією, зокрема відкриття авіакомпанією Ryanair прямих авіарейсів між Києвом і Софією.

Особливу увагу було приділено практичним питанням взаємодії в сфері освіти та захисту прав національних меншин в Україні та Болгарії.

“Болгарська сторона підтвердила незмінність своєї підтримки європейської і євроатлантичної інтеграції України, продовження санкцій політики ЄС проти РФ, зусиль нашої держави та міжнародної спільноти, спрямованих на стабілізацію ситуації на Сході України і деокупацію Криму, а також звільнення українських політичних заручників і військовополонених українських моряків”, – додали в МЗС України.

Нагадаємо, 26 травня 2018 року між президентом України Петром Порошенком і прем’єр-міністром Болгарії відбулися переговори. Під час них політики домовилися про будівництво дороги з Одеси до Варни.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close