АктуальноУкраїна

Українці назвали, кого хочуть бачити прем’єром

Українці хотіли б бачити на посаді прем’єра після президентських виборів Гройсмана, Медведчука, Яценюка та Кінаха, йдеться в результатах опитування.

Серед запропонованих соціологами кандидатів на посаду прем’єр-міністра після виборів президента України найчастіше громадяни підтримують чинного главу уряду Володимира Гройсмана (13,%). Про це свідчать дані опитування КМІС.

У списку, який соціологи надали респондентам, також фігурують Сергій Тарута (7,2%), Арсеній Яценюк (6,1%), Віктор Медведчук (3,7%), Анатолій Кінах (1,9%), Віктор Бондар (1,5%), Юрій Луценко (1,5%), Ігор Палиця (0,9%). Ще 4,8% вказали іншого, 54,9% вагаються з відповіддю, а 4,3% відмовилися відповідати.

Формулювання питання була наступним: “Після президентських виборів можливе переформатування коаліції і затвердження нового глави уряду – прем’єр-міністра. Зараз обговорюються різні варіанти, хто може стати прем’єром. Серед діячів зі списку, кого б ви особисто хотіли бачити главою уряду – прем’єр-міністром після президентських виборів?”

Київський міжнародний інститут соціології провів всеукраїнське опитування громадської думки з 12 по 23 березня 2019 року. Методом особистого інтерв’ю опитано 2014 респондентів. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% – для показників, близьких до 25%, 2,0% – для показників, близьких до 10%, 1,4% – для показників, близьких до 5%.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close