АктуальноКраїниУкраїна

Люксембург виділяє 500 тис. євро на гуманітарні проекти в Україні

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн анонсував надання фінансової допомоги Україні розміром 500 тис. євро. Кошти будуть спрямовані на гуманітарні проекти.

“Ми вже надали 2,5 млн евро, тепер готується нова допомога розміром 500 тис. євро. Вона надається через ЮНІСЕФ і Червоний хрест. Ми зосереджуємо цю допомогу на гуманітарних питаннях, освіті, захисті дітей, житлі і забезпеченні для тих, хто опинився в складних соціальних обставин”, – сказав він 25 березня у Києві.

Дипломат запевнив, що Люксембург, як і весь Євросоюз, підтримує українську територіальну цілісність, незалежність і суверенітет.

Він також закликав Росію використовувати свій вплив на бойовиків на окупованому Донбасі для того, щоб там дотримувалися права людини.

Голова МЗС Люксембурга заявив, що анексія Криму ніколи не буде визнана міжнародним співтовариством. Міністр закликав звільнити заручників, політв’язнів і військовополонених українців, а також допустити правозахисників на територію анексованого Криму.

“Незаконна анексія Криму залишається прямою загрозою міжнародній безпеці, а доповіді про постійну мілітаризацію півострова звертають увагу на зростання напруги в регіоні”, – зазначив міністр.

Ассельборн також наголосив на важливості збереження курсу реформ незважаючи на наближення виборів в Україні.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close