АктуальноГоловнаСвітУкраїна

СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ КАНАДА ВИДІЛИТЬ НА ВІЙСЬКОВУ ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ

Ці кошти будуть використані не лише на забезпечення тренування українських військових, але й на втілення стратегічних цілей реформування оборонного сектора України

У внесеному до парламенту проекті нового федерального бюджету Канади зазначили, що упродовж наступних трьох років Канада виділить $105,6 млн на тренування українських військових та іншу оборонну допомогу.

“Уряд залишається відданим продовженню підтримки України. З огляду на це, у бюджеті-2019 підтверджується намір вкласти протягом трьох наступних років до 105.6 млн дол. у поновлення операції UNIFIER”, – наголосили у пропонованому державному кошторисі.

Варто зазначити, що ці кошти будуть використані не лише на забезпечення тренування українських військових, але й на втілення стратегічних цілей реформування оборонного сектора України.

“До цієї суми входять 99.6 млн дол. додаткових коштів, виділених протягом трьох років на продовження військового внеску Канади, а також до 6 млн дол. на підтримку ширших зусиль із втілення безпекових та оборонних реформ в Україні, виділених МЗС із наявних ресурсів бюджету на міжнародний розвиток”, – йдеться у тексті повідомлення.

Там додали, що військова підтримка України “доповнює участь Канади у заходах із запевняння та стримування в Центральній та Східній Європі в рамках операції REASSURANCE, яка в липні 2018 року була подовжена та протягом чотирьох років обійдеться у 514 млн дол.”.

“Канада – надійний партнер України та є одним із найбільших міжнародних прихильників зусиль країни із самозахисту та втілення демократичних й економічних реформ”, – підсумували у проекті бюджету.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close