АктуальноГоловнаУкраїна

Путін хоче крові – Порошенко прокоментував провокації перед виборами

Спроби переведення президентської виборчої кампанії у формат вуличних зіткнень з кровопролиттям є сценарієм Кремля щодо зриву виборів в Україні.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Рівненської області.

“Кремль продовжує гібридну війну проти нашої держави. Подивіться, що відбувається в останні тижні. Коли стало зрозуміло, що патріотизм і здоровий глузд українців впевнено перемагають фейки інформаційної війни, впевнено перемагають парад олігархічних технологій, зараз набувають системного характеру силові провокації в Києві і великій кількості міст України. Дуже комусь хочеться перевести виборчу кампанію у формат вуличних зіткнень, щоб пролилась кров. Путін хоче крові. А оце вже точно не технологія – це спроба зірвати вибори. Наголошую – це точно не український сценарій”, – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що український сценарій – це проведення прозорого справедливого виборчого процесу, який викликає довіру в українців і всього світу, і чесний підрахунок голосів.

“Тільки так ми зможемо продовжити той курс, яким ішли п’ять років. Це наш обов’язок. І я наголошую як Президент і як Верховний Головнокомандувач Збройних сил України – ми цей обов’язок виконаємо”, – наголосив Порошенко.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close