Актуально

«Розвели, як лоха»: прес-конференція Януковича стала новим джерелом мемів

6 лютого екс-президент України Віктор Янукович дав у Москві велику прес-конференцію, щодо «актуальних питань української політики».

«Озброєні молодчики», військовий переворот та «мене кинули, як лоха» – Віктор Янукович не змінив свою риторику з моменту останньої появи на публіці. Тим не менш, користувачі соціальних мереж щиро подякували екс-президенту України за меми, які він вкотре привніс у соціальні медіа.

«5 років, які пройшли, я оцінюю, як найбільш чорні сторінки в житті України за роки незалежності. Звісно, все, що сталось після державного перевороту, не могло приснитись і в страшному сні. Ми побачили процеси, які призвели до численних жертв, які називаються «воєнним протистоянням»​, –​ почав свій виступ Янукович.

Звісно ж, більшу частину ефіру заполонили питання з російських видань.

Янукович встиг висловитись щодо свого ставлення до томосу, Віктора Медведчука та Криму. Він одразу повідомив, що нещодавно повернувся з лікування з-за кордону.

У багатьох виникло питання, чи дозволено Януковичу покидати територію Росії.

Найбільший ажіотаж викликало запитання кореспондента УНІАН у МосквіРомана Цимбалюка.Крім запитання про перетин кордону, Цимбалюк запитав про те, чи не перебуває раптом Янукович у російському полоні, оскільки його риторика нічим не різниться від риторики Путіна.

https://twitter.com/ESBocharova/status/1093117603210559489

​Ну, і сам Цимбалюк дуже тішився тому, що йому все-таки вдалося потрапити на прес-конференцію Януковича та поставити запитання.

Завидуйте молча, у меня есть селфи с «легитимным»

Опубліковано Roman Tsymbaliuk Середа, 6 лютого 2019 р.

Багато своїх відповідей екс-президент України присвячував прийдешнім президентським виборам.

Янукович на пресс-конференции в Москве заявил, что без фальсификаций Порошенко победить не сможет. Это только мне…

Опубліковано Taras Berezovets Середа, 6 лютого 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close