ГоловнаУкраїна

“Вертолітний майданчик Януковича” переданий громаді Києва – прокуратура

Майданчик переданий в управління КП "Центр організації дорожнього руху".

Конгресно-виставковий центр “Парковий” в центрі Києва, відомий як так званий “вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича”, переданий в управління громаді столиці.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець. “Вертолітний майданчик на Парковій алеї офіційно переданий в управління громаді міста Києва”, – заявила Максимець. Сьогодні за участю представника столичної прокуратури Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), здійснена офіційна передача в управління КП “Центр організації дорожнього руху” конгрессно-виставкового центру “Парковий”, розташованого на парковій дорозі у Печерському районі столиці.

Вертолітний майданчик на Парковій алеї офіційно передано в управління громаді міста Києва!У п’ятницю, 26 жовтня 2018…

Опубліковано Надією Максимець Пʼятниця, 26 жовтня 2018 р.

КВЦ “Парковий” був запущений в експлуатацію в травні 2013 року. Центр займає площу 2 715 тис. кв. м. З них 930 кв. м – 14 машинні зали, здатні вмістити 400 шаф з мережевим обладнанням. На другому поверсі будівлі, де розташований дата-центр, побудований вертолітний майданчик Януковича. Будівництво почалося в жовтні 2010 року. Замовник будівництва – компанія “Амадеус Ко”, генеральний підрядник – спільне українсько-французьке підприємство з іноземними інвестиціями “Основа-Солсіф”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close