ГоловнаУкраїна

До опалення в Україні вже підключено 60% соціальної інфраструктури та 45% житлових будинків

У Кабміні заявили, що в разі несвоєчасного запуску опалення стосовно місцевої влади порушуватимуться кримінальні справи.

До опалення в Україні вже підключено 60% соціальної інфраструктури (школи, дитячі садочки та лікарні) і 45% житлових будинків, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з посиланням на віце-прем’єра міністра Геннадія Зубка. «Україна на 100% технічно готова до проходження опалювального сезону. У центрі і на півночі країни він уже почався, і в першу чергу це стосується соціальної інфраструктури.

Південь країни запустився поки що на 10-15%, оскільки температурний режим в Херсоні, Миколаєві, Одесі і Запоріжжі набагато вищий, ніж у Києві», – цитує Зубка прес-служба. Також прем’єр-міністр учергове наголосив, що у випадках несвоєчасного початку опалювального сезону на місцях до органів місцевого самоврядування застосовуватимуться жорсткі санкції. «Ми вже попередили, що в разі несвоєчасного запуску опалення порушуватимуться кримінальні справи. Ми звертатимемось у прокуратуру у випадках службової невідповідності і бездіяльності на місцях», – підкреслив Зубко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close