АктуальноКраїниСвіт

Суд заарештував заступника голови “Ощадбанку” у справі про привласнення $20 мільйонів

Суд зобов'язав заступника керівника держбанку носити електронний браслет і здати всі паспорти.

Солом’янський райсуд взяв під варту заступника голови правління “Ощадбанку” Ірину Земцову, яку підозрюють у причетності до заволодіння 20 мільйонами доларів держбанку. Таке рішення було ухвалене у четвер, 25 жовтня, повідомляє Українська правда з посиланням на прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Валентина Мусіяка. За його словами, антикорупційна прокуратура просила суд взяти Земцову під варту із заставою у 50 мільйонів гривень, але суддя вирішив призначити альтернативу в 7 мільйонів гривень застави.

Мусіяка зазначив, що у разі внесення цієї суми, на неї буде покладено ряд обов’язків. Зокрема, Земцова має носити електронний браслет, здати всі паспорти, а також їй забороняється спілкуватися з іншими фігурантами справи та інше. Прокурор додав, що паралельно в різних суддів проходять засідання відносно інших фігурантів і вже є рішення щодо двох чи трьох підозрюваних щодо взяття їх під варту. Кого саме він не уточнив.

Згодом очільник САП Назар Холодницький повідомив у Facebook, що станом на 16:00, крім Земцової запобіжні заходи обрані також: – працівникові Департаменту корпоративного бізнесу Банку – тримання під вартою із альтернативою внесення застави в розмірі 1,5 млн. грн.; – керівникові ПрАТ “Креатив” – тримання під вартою з альтернативою застави в сумі 2 млн. грн.; – 2 працівникам ПАТ “Креатив Груп” – тримання під вартою із внесенням застави в сумі 2 млн. та 550 тис. грн.

Прокурори САП забезпечують процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння грошовими коштами…

Опубліковано Назаром Холодницьким Четвер, 25 жовтня 2018 р.

Холодницький додав, що після завершення розгляду всіх клопотань прокурорами буде вирішено питання про необхідність і доцільність апеляційного оскарження вказаних запобіжних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close