Україна

Пожежу на військових складах біля Ічні повністю загасили

У Міністерстві оборони України звітують, що пожежу на військових складах біля Ічні на Чернігівщині вдалось ліквідувати.

Як інформує прес-служба відомства, станом на 21:00 на 6-му арсеналі Міноборони поблизу Ічні все ще відбуваються поодинокі вибухи боєприпасів на двох тліючих майданчиках.

Вони спостерігаються з періодичністю приблизно 1-2 вибухи на годину і не становлять загрози населеним пунктам, розташованим неподалік.

Підрозділи ЗСУ разом з надзвичайниками ліквідовують осередки задимлення та тління, а групи розмінування зачищають адміністративні території від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси.

У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close