АктуальноУкраїна

Скандал з паспортами: консула Угорщини оголосили персоною нон-грата в Україні

Консул Угорщини в Берегові Закарпатської області оголошений персоною нон-грата (небажаною особою) і повинен покинути територію України протягом 72 годин.

Про це йдеться в ноті, яку Міністерство закордонних справ України передало угорському послу Ерно Кешкеню, повідомляє прес-служба відомства.

“У зв’язку з діяльністю, несумісною зі статусом консульської посадової особи, консул Консульства Угорщини в місті Берегове має залишити територію України протягом наступних 72 годин”, – йдеться у ноті.

У Клімкіна також очікують, що Угорщина “утримуватиметься від будь-яких недружніх кроків” щодо України, а посадові особи цієї країни, зокрема дипломати, надалі не порушуватимуть закони України.

Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як стало відомо, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. У мережі з’явилось відео, як в угорському консульстві у місті Берегово місцеві отримують громадянство сусідньої держави та присягають на вірність їй. Згодом у ЗМІ з’явилась інформація, що у Берегові українцям насправді не видавали угорських паспортів, а на відео зафіксовано лише один із етапів для отримання громадянства Угорщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close