АктуальноУкраїна

ЄС продовжив санкції проти РФ через Україну

Європейський союз 13 вересня офіційно продовжив індивідуальні санкції проти Росії через Україну

Обмеження стосуються 155 людей (після загибелі бойовика Олександра Захарченка й смерті російського співака Йосипа Кобзона – 153) та 44 організацій.

Як повідомляє Рада ЄС, «оцінка ситуації не виявила підства для зміни режиму санкцій. Відповідна інформація та пояснення причин санкціонування списку осіб та організацій були оновлені у міру необхідності».

3 вересня Європейські дипломати ухвалили рішення продовжити санкції проти Росії через анексію українського півострова Крим і участь Кремля в конфлікті на сході України.

Ці санкції були введені 17 березня 2014 року. З тих пір вони неодноразово продовжувалися і доповнювалися.

31 липня цей список поповнився шістьма компаніями, які були залучені до будівництва Керченського мосту. Особам з цього списку заборонений в’їзд в ЄС, їхні активи на території Євросоюзу заморожуються, їм не можна вести бізнес в ЄС.

Проти Росії діє ціла низка санкційних пакетів Євросоюзу – економічні та індивідуальні обмежувальні заходи, а також санкції щодо самого Криму.

Серед іншого, європейцям заборонено інвестувати в Крим і Севастополь, купувати там нерухомість, постачати туди товари, а також надавати технічну допомогу, спрямовану на поліпшення інфраструктури півострова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close