АктуальноУкраїна

Україна придбає американські системи ППО у США

Державний департамент США прокоментував Українській службі «Голосу Америки» заяву посла України у США Валерія Чалого щодо зацікавленості офіційного Києва у придбанні американських систем ППО.

«У відповідності до офіційної політики Державного департаменту, ми не коментуємо потенційні угоди щодо продажу або передачі зброї та угоди, які перебувають на стадії узгодження, до того, поки про них офіційно не поінформували Конгрес США», – відповіли у Держдепартаменті.

У Державному департаменті США також заявили, що США раніше надали Україні просунуті оборонні технології в межах зусиль покликаних допомогти Україні розбудувати її оборону у довготерміновій перспективі, захистити суверенітет та територіальну цілісність та стримати подальшу агресію.

«Як ми завжди заявляли, Україна є суверенною країною і має право захищати себе. Ця допомога включає в себе озброєння та амуніцію і є оборонною за своєю суттю. США підтримують Мінські угоди, як шлях уперед у східній Україні. Вирішення цього конфлікту повинно бути дипломатичним», – також заявили у Державному департаменті США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close