АктуальноГоловнаСвітУкраїна

США та Велика Британія готові знищити економіку РФ

МЗС Великої Британії Джеремі Хант закликає ЄС накласти додаткові санкції на Росію у відповідь на її агресію проти України та  "ворожу" поведінку в усьому світі

Додаткові санкції з 22 серпня поточного року було запроваджено проти 17 російських високопосадовців, багато з яких було призначено на посаду Путіним, йдеться в інформації Міністерства фінансів США.

6 квітня Міністерство фінансів США включило до санкційного переліку 38 осіб та установ, включаючи 7 російських олігархів та 12 компаній, якими вони володіють, чи контролюють, великої державної кампанії, що займається торгівлею зброєю та відповідну банківську структуру.

Світова спільнота відвернулась від багатьох з оточення Путіна, наголосила представниця Міністерства фінансів США на слуханнях Комітету Сенату з банків та житлово-комунальної сфери. Під час слухань, що відбулись 21 серпня поточного року, розглядалось питання про доцільність запровадження додаткових санкцій проти Росії, а також ефективність існуючих санкцій.

На підтримку даних про значний вплив санкцій на російських олігархів, Міністерство фінансів США навело такі дані:

  • З часу включення до переліку, статки Дерипаски впали на 50%, а ціна на акції EN+ знизилась з 12,2 доларів до 5,4 доларів на Лондонській фондовій біржі.
  • Статки Вексельберга, за оцінками, впали на 3 мільярди доларів і інші уряди також розпочали слідства і заморозили активи Вексельберга у своїх юрисдикціях. Також Renovа Group Вексельберга була змушена вийти з інвестицій в Швейцарії та Італії.

Додаткові санкції з 22 серпня поточного року було запроваджено проти 17 російських високопосадовців, багато з яких було призначено на посаду Путіним, йдеться в інформації Міністерства фінансів США.

В результаті введення санкцій проти російських олігархів та їх бізнесів, цим установам обмежено доступ до фінансової системи, вартість їх активів впала, і компанії намагаються позбутись цих інвесторів, доповіла на слуханнях заступниця міністра фінансів США з тероризму та фінансової розвідки Сігал Мендеклер.

Велика Британія підтримала санкційні заходи США і в свою чергу глава МЗС Великої Британії Джеремі Хант планує закликати ЄС накласти додаткові санкції на Росію у відповідь на її агресію проти України та  “ворожу” поведінку в усьому світі. Європейські чиновники очікують, що Хант підніме це питання, коли всі 28 міністрів закордонних справ зустрінуться для переговорів в Австрії наприкінці місяця.

Хант закликає ЄС “забезпечити, щоб санкції проти Росії були всеосяжними”, як це роблять США, у відповідь на застосування хімічної зброї у Британії та Сирії.

Н даний час кількість компаній РФ, які потрапили під санкції ЄС, збільшилася до 44. Крім того, ЄС запровадив заборону на в’їзд та заморожування активів для 155 осіб за цим режимом санкцій.

Обмежувальні заходи полягають у замороженні активів в ЄС, що належать цим суб’єктам, а особи та організації в ЄС не можуть надавати їм фінансові послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close