Світ

США надасть фінансову підтримку, а Канада – зброю.

Як світ допоможе Україні протистояти військовому тиску РФ на сході країни.

Вчора Президент США Дональд Трамп урочисто підписав документ, що затверджує оборонний бюджет країни на 2019 фінансовий рік.

Загалом на оборонні потреби США виділяє 716 мільярдів доларів, 250 мільйонів з яких буде передано Україні, в якості фінансової допомоги військовому сектору.

У США підкреслюють, що 50 мільйонів виділяється на забезпечення потреб країни у летальній зброї. У бюджеті також прописано продовження співпраці з Україною у питанні кіберзахисту, зокрема від кібернетичних атак з боку Російської Федерацї.

Окрім того, в документі з’явився розділ який проголошує «посилення стримування російської агресії у Європі». В розділі йдеться про посилення допомоги українському сектору безпеки та підтримка реформ оборонного сектору.

Постачатиме зброї в Україну відтепер і канадська компанія  PGW Defense Technologies, яка підтвердила укладання договору з Україною щодо постачання снайперських гвинтівок.

“Багато канадців мають українське коріння, і я абсолютно впевнений, що кожен українець у Канаді, підтримує схожі ініціативи щодо захисту потреб своєї Батьківщини”, – розповідає власник компанії PGW Defense Technologies Росс Спагруд.

Контракт передбачає постачання систем снайперської гвинтівки LRT-3, 0,50 калібру, а також певну післяпродажну підтримку, обслуговування та навчання.

Перша поставка зброї очікується восени цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close