АктуальноГоловна

Канада готується до поставки зброї в Україну.

Йдеться про підписання урядом документації, що дозволить експортувати зброю.

Канадська компанія-виробник зброї підписала угоду про постачання в Україну снайперських гвинтівок. Наступний процесуальний крок – отримання дозволу на експорт від уряду Канади, пише UATV з посиланням на слова представника опозиційної Консервативної партії Канади Джеймса Безана.

“Між Канадою та Україною наразі вже виконується контракт щодо постачання снайперських гвинтівок. Тепер треба просто чекати фіналізації угоди, а саме підписання урядом Канади дозвільних документів на експорт зброї, що суттєво збільшить можливості ЗСУ у протистоянні агресії РФ”, – ділиться  Джеймс Безан.

Депутат підкреслив, що йдеться саме про комерційне постачання. Безан очікує, що для підписання урядом відповідних документів не виникне жодних перепон. Після цього можно одразу запускати процес продажу зброї України. “Я знаю, що інші компанії-виробники зброї та військово транспорту також вивчають потенціал роботи з українським ринком, українськими збройними силами, щоб мати змогу краще забезпечити українську армію”, – наголосив депутат.

Нагадаємо, канадська компанія-виробник зброї Colt Canada, яка є основним постачальником зброї до ЗС Канади, планує підписання договору на постачання гвинтівок Україні. У січні цього року директор компанії зустрівся в Україні з посадовцями. Зустріч започаткувала довгий робочий процес, в ході якого Україна має чітко сформулювати потребу у зброї та її специфікацію. Окрім того, в рамках операції «Об’єднувач» (Operation UNIFIER) канадські військові тренують представників Збройних сил України та надають підтримку у сфері оборонних інституцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close