АктуальноГоловна

Сенат США підготував нові санкції проти Росії

Сенатори з Республіканської і Демократичної партій підготували новий законопроект, що передбачає введення додаткових санкцій проти Росії.

Сенатори з Республіканської і Демократичної партій підготували новий законопроект, що передбачає введення додаткових санкцій проти Росії.

Впливові сенатори Ліндсі Грем і Боб Менендес оголосили про підготовку нового законопроекту із санкціями.

Члени Сенату наполягають не тільки на нових санкціях проти Кремля, а й на тому, щоб президент Дональд Трампа використовував більше санкцій, які Конгрес переважною більшістю голосів затвердив раніше.

Санкції в Сенаті готуються незважаючи на підготовку Трампа до візиту президента РФ Владіміра Путіна у Вашингтон.

Американські конгресмени ухвалили рішення продовжити заборону на співпрацю Пентагону і Міноборони Росії. Про це йдеться у звіті, присвяченому проекту оборонного бюджету на наступний фінансовий рік (починається в США з 1 жовтня). Проект погоджений обома палатами Конгресу.

У звіті Росія названа конкурентом США. Інформація про неї міститься в розділі про «нові загрози». Стверджується, що РФ порушила договори про контроль над озброєннями, розширила й модернізувала свій ядерний арсенал, а також провела випробування засобів протикосмічної оборони. У зв’язку з цим у проекті бюджету вказана необхідність забезпечити гнучкість стратегічних партнерів і союзників для переходу від використання російського озброєння до американського.

Державний секретар Майк Помпео матиме можливість виводити з-під американських санкцій країни, які відмовляться від подальшого придбання зброї у Росії, і якщо це відповідатиме інтересам США.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close