Головна

Британія підтримує Україну і протистоїть агресії РФ.

Втім прем'єр-міністр Британії Тереза Мей зауважує, що Україні необхідно триматись визначеного курсу реформ.

Під час звіту британському парламенту щодо результатів саміту НАТО прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей рішуче розкритикувала політику Москви і наголосила на підтримці України. Коментуючи візит Президента США Дональда Трампа до Об’єднаного Королівства, Мей вкотре підкреслила, спроби Кремля підірвати західні цінності з кількох фронтів, пише Голос Америки.

«В останні роки Росія активно збільшує продаж зброї до Ірану, підтримує варварський режим в Сирії, де сприяє використанню хімічної зброю, що тягне за собою чисельні жертви серед мирного населення, проводить кібератаки, які приносять економічні збитки, й розповсюджує шкідливі й неправдиві новини в промислових масштабах», – відзначила британський прем’єр.

Мей також зазначила, що у довготривалій перспективі мета Лондона створити дружні відносини з Росією, тож загалом вона вітає зустріч Трампа з Путіним. Але Мей також звернула увагу на необхідність показати Кремлю, що він має змінити свою політику. А поки цього не станеться, Захід має продовжувати стримувати і протидіяти російській владі.

«Ми надалі продовжуємо підтримувати Україну, суверенітет і територіальну цілісність України та Грузії, і ми показуємо підтримку українського уряду у різних сферах. Але ми також акцентуємо увагу на необхідності дотримання курсу реформ в Україні. Ми очікуємо повного та неухильного виконання Мінських угод обома сторонами. І через те, що наразі вони не виконуються належним чином, Британія продовжує підтримувати ЄС у впровадженні санкцій проти Росії у відповідь на захоплення Криму», – сказала Мей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close