Головна

З п”яти пунктів виступу Трампа на саміті НАТО та зустрічі з Путіним половина стосується України

Аналітичний центр Heritage Foundation, який називають близьким до Адміністрації США, підготував спеціальну пам'ятку щодо позиції Америки стосовно НАТО, України та Росії.

Президент США Дональд Трамп обговорить «згубну діяльність» Росії на саміті НАТО в Брюсселі і на наступній зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Зустріч Президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна запланована на 16 липня у столиці Фінляндії Гельсінкі. Президенти планують обговорити Україну, Сирію і «багато інших тем» на своїй першій окремій зустрічі.

Аналітичний центр Heritage Foundation, який називають близьким до Адміністрації США, підготував спеціальну пам’ятку щодо позиції Америки стосовно НАТО, України та Росії.

Пам’ятку адресовано президенту США напередодні його робочої поїздки до Європи, де Дональд Трамп візьме участь у саміті НАТО та проведе зустріч із президентом Росії Путіним.

“Ось що треба пам’ятати перед мандрівкою Дональда Трампа до Європи:

– Росія це агресор, а Україна – жертва.

– Крим належить Україні.

– Війська США та НАТО у Європі служать національним інтересам США.

– Європейці повинні витрачати більше на оборону.

– Дії Путіна вказують на те, що йому не можна довіряти.

Про це йдеться у твіті аналітичної організації, в якому центр позначив і Дональда Трампа, який активно користується даною соцмережею.

Heritage Foundation

@Heritage

Things to remember before @realDonaldTrump travels to Europe:

-Russia is the aggressor—Ukraine is the victim
-Crimea belongs to Ukraine
-NATO & US troops in Europe serve our national interests
-Europeans must spend more on defense
-Putin’s track record shows he can’t be trusted

Зустріч президентів США та Росії відбудеться 16-го липня у Гельсінкі. Численні оглядачі вказують, що Трамп має серйозно підготуватись до спілкування із президентом Росії, щоб гарантувати що саміт сприятиме інтересам США.

Критики закидають президенту надмірну довірливість та звертають увагу на те, що його особиста риторика щодо Росії та Путіна відрізняються від дій його Адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close