Головна

Новий закон про нацбезпеку відкриє можливості для військової співпраці з союзниками – Президент

Петро Порошенко підкреслив, що це важливий крок на шляху України до членства в НАТО.

Ухвалений сьогодні закон про національну безпеку створить нові можливості для військово-технічної співпраці з союзниками України, передусім зі Сполученими Штатами Америки.

«Цей закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс, і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», – сказав Порошенко.

Президент привітав українців з прийняттям закону «Про національну безпеку України». «За чотири роки практично з нуля ми створили одну із найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на сході України і всього континенту», – зауважив Порошенко. «А тепер новий закон про національну безпеку впроваджує передові світові стандарти у наше військо, діяльність спецслужб і правоохоронних органів України. Він зміцнює наш воєнний та оборонний потенціал, посилює цивільний контроль за армією, прозорість оборонного бюджету», – підкреслив президент.

Закон «Про національну безпеку»

Новий Закон «Про національну безпеку України» впроваджує передові світові стандарти у наше військо, діяльність спецслужб і правоохоронних органів. Коли ми його імплементуємо, ЗСУ і увесь безпековий сектор відповідатимуть критеріям членства України в НАТО.Цей закон – вагомий крок нашої країни на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс, і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 21 червня 2018 р.

 

Глава держави наголосив, що закон створює нові можливості для військово-технічної співпраці із нашими союзниками, передусім зі США. «Це стосується і постачання сучасних оборонних озброєнь, і не лише «Джавелінів», – додав він. «Внаслідок виконання закону Україна стане сильнішою, а безпека громадян – надійнішою. Коли ми імплементуємо цей закон, Збройні сили України й увесь безпековий сектор повною мірою будуть відповідати критеріям членства України в НАТО», – наголосив президент.

Нагадаємо, сьогодні, 21 червня, Верховна Рада ухвалила поданий президентом закон «Про національну безпеку України». Законом визначено засади державної політики у сферах національної безпеки та оборони. Серед фундаментальних національних інтересів України названо: інтеграцію України в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Євросоюзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close