Головна

МЗС Німеччини назвав російську пропаганду викликом не тільки Україні, а всій Європі

Уряду Німеччини слід активніше вживати заходів задля поширення інформації про позитивні зміни, які відбуваються в Україні.

Уряду Німеччини слід активніше вживати заходів задля поширення інформації про позитивні зміни, які відбуваються в Україні.

На цьому наголосив державний міністр Міністерства закордонних справ Німеччини Міхаель Рот на зустрічі з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

«Нині імідж України у світі представлений не найкращим чином і вплив пропагандистської машини тут очевидний. Звісно ж, в умовах війни вкрай важко бути успішним на різних фронтах, однак український уряд повинен робити більше задля поширення інформації про позитивні зміни, які відбуваються в Україні», – наголосив державний міністр МЗС ФРН.

За його словами, російська пропаганда – це виклик не тільки для України, а для всієї Європи. «Сьогодні чимало людей, як усередині ЄС, так і ззовні, не зацікавлені у сильній Європі, тому наше спільне завдання – зберегти єдність та віру в успіх європейського проекту», – заявив німецький посадовець.

У свою чергу Климпуш-Цинцадзе поінформувала про результати аналізу інформаційного простору Росії, який нещодавно оприлюднили незалежні експерти. Згідно з ним 30% інформації з негативним забарвленням у російських ЗМІ стосуються України. «Ситуація складна, інформаційний простір гібридної війни – один із найнебезпечніших, адже точиться боротьба за розум та переконання людей. Однак при цьому приємно, що наші європейські партнери розуміють це і вміють відрізняти правду від маніпуляції», – наголосила віце-прем’єр-міністр

Вона додала, що попри російську пропаганду Україна має позитивні приклади, що працюють на імідж нашої держави. Зокрема, це заходи світового масштабу, які відбулися нещодавно в Києві. «Місяць тому Україна успішно провела фінал Ліги чемпіонів з футболу, торік так само потужно Київ приймав Євробачення, і буквально вчора українці показали своє толерантне ставлення до Маршу рівності», – підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

У свою чергу держміністр МЗС ФРН відзначив, що українців і європейців об’єднують спільні цінності: толерантність, повага до прав людини та демократичних свобод. «Вчорашній прайд у Києві яскраво проілюстрував, що українці – толерантна нація, яка підтримує рівні права та можливості різних соціальних груп. Так, ми бачили й агресивно налаштованих людей, однак поліція відреагувала блискуче», – наголосив німецький дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close