Головна

Клімкін: у Трампа своя логіка, але він ніколи не говорив, що Крим – російський

Він стверджує, що слова американського президента про Крим вирвані з контексту.

Президент США Дональд Трамп не говорив про приналежність Криму до Росії, ці слова вирвані з контексту. Про це в коментарі LB.ua повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Я дуже добре пам’ятаю, що Трамп говорив під час зустрічей. Так, у нього є свій лексикон, своя логіка, але він ніколи не говорив, що Крим – російський. І наскільки мені відомо, він не говорив цього і на останніх переговорах з французьким президентом, і з канцлером Німеччини – там як раз обговорювалося питання Криму, політичних в’язнів і Донбас”, – сказав Клімкін. Міністр підкреслив, що ніяких підтверджень опублікованої в ЗМІ інформації немає. За його словами, під час зустрічей з американським президентом Трамп дійсно запитував, чи говорять люди в Криму російською мовою “і ми дуже детально пояснили як це здійснюється”. “Я запитував у наших іноземних партнерів (про наявність такої розмови, вони стверджують, що… – ред.), багато фраз подаються вирваними з контексту. До них треба ставитися спокійно і не розкручувати два-три слова, сказані під час вечері”, -сказав міністр. Він також нагадав, що Трамп “багато чого говорив”. Він додав, що знає хто поширює неправдиві чутки. “А ось тиражувати ці дурниці – не варто, це сумно”, – додав він.

Нагадаємо, ЗМІ стверджують, що Дональд Трамп на саміті G7 сказав світовим лідерам, що “Крим – російський, тому що всі там говорять російською”. Прес-секретар МЗС України Мар’яна Беца сказала в коментарі журналістам, що Україна на плітки не реагує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close