Головна

КРАЇНИ ЄВРОПИ ОДНОСТАЙНО ВИСЛОВИЛИСЯ ПРОТИ ПОВЕРНЕННЯ РОСІЇ ДО G7.

Меркель повідомила, що на думку керівників країн "великої сімки" обговорювати повернення Росії можна лише після досягнення прогресу в ситуації в Україні

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що говорити про повернення Росії до складу “Групи семи” можна буде після того, як буде досягнуто суттєвого прогресу в ситуації в Україні.

“Ми всі тут (на саміті G7 в Канаді – ІФ) погодилися з тим, що повернення Росії до формату самітів G7 не може відбутися доти, поки не буде досягнуто суттєвого прогресу щодо проблем з Україною. Це була загальна точка зору”, – наводять слова А.Меркель західні ЗМІ.

Раніше канцелярія президента Франції Еммануеля Макрона повідомила, що європейські країни-учасниці “Групи семи” одноголосно висловилися проти заклику президента США відновити Росію в цій структурі.

Е.Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель, глава уряду Великої Британії Тереза Мей і новий прем’єр Італії Джузеппе Конте узгодили спільну позицію щодо Росії на полях саміту G7 в Канаді.

Росія була виключена з групи держав із найрозвиненішими економіками після анексії українського Криму в 2014 році. Сьогодні до групи належать Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція і Японія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close