Головна

Волкер: Росія відповідальна за катастрофу MH-17

Волкер підкреслив, що Спільна слідча група з розслідування збиття літака MH17 однозначно висловилась щодо причетності РФ.

Спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер підкреслює безпосередню відповідальність Росії за катастрофу літака, яку доводять нові дані розслідування.

Такою інформацією він поділився під час телефонного прес-брифінгу для журналістів, який було організовано з Брюсселя. Волкер посилався на представлені сьогодні у Нідерландах доповіді щодо розслідування збиття літака «Малайзійських авіаліній».

«В Нідерландах дуже чітко встановили факти, які стосуються справи, в тому числі безпосередню відповідальність Росії, і підрозділ, зенітна зброя якого була привезена, застосована та повернута назад. І це має дуже важливе значення, оскільки, я вважаю, те, що продемонструвало слідство Нідерландів, знову підкреслює відсутність двозначності, що це пряма відповідальність Росії», – заявив Волкер.

У зв’язку з цим спецпредставник сказав, що ця ситуація свідчить, що небхідно змусити РФ прийняти рішення щодо встановлення миру на сході України.

Як стало відомо, сьогодні Спільна група з питань розслідування збиття літака «Малайзійських авіаліній», до складу якої входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, представила додаткові докази стосовно ключової ролі Росії у трагічній катастрофи рейсу MH17. Зокрема, зазначається, що Спільна група прийшла до висновку, що зенітний ракетний комплекс «Бук», що був застосований при збитті літака, належав 53-й зенітно-ракетній бригаді збройних сил РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close