Головна

Реакція світу на відкриття Керченського мосту

Вчора, 15 травня, пройшла церемонія відкриття Керченського мосту на чолі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Світова спільнота та лідери багатьох країн одразу ж відреагували на відкриття мосту, що з’єднує окупований Крим та Росію.

 Так, представник Державного департаменту США Хізер Ноєрт заявила, що Крим є частиною України, а міст було збудовано без дозволу Українською сторони.

«Будівництво Керченського моста Росією вчергове доводить готовність РФ порушувати норми міжнародного права», – заявила Ноєрт.

Представниця Держдепу також відзначила, що будівництво мосту обмежує суднохідний коридор, який є єдиним шляхом до територіальних вод України в Азовському морі.

Будівництво та часткове відкриття мосту здобуло критики і зі сторони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Міністр у справах Європи та Америки сер Алан Данкан  засудив відкриття мосту.

Відповідну заяву було опубліковано на сайті британського уряду.

«Відкриття мосту – ще одне порушення суверенітету України з боку РФ та черговий вияв зухвалої політики Росії. Ми і надалі співпрацюватимемо з партнерами над політичним тиском на РФ, з метою змусити останню припинити анексію територій сусідніх держав. Жорсткий пакет санкцій буде збережено до повернення Крима Україні», – наголосив Данкан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close