Головна

Європа занепокоєна через можливі наслідки будівництва «Північного потоку-2»

Проект газопроводу було розкритиковано представниками різних країн та міжнародних організацій, зокрема єврокомісаром з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

 

Окрім того, новий посол Сполучених Штатів Америки в Німеччині Річард Гренелл застеріг від посилення “російського впливу” на Німеччину та Європу через будівництво газопроводу “Північний потік-2”.

За інформацією Deutsche Welle, таку заяву посол зробив в інтерв’ю виданням медіагрупи Funke.

“Ми дуже занепокоєні через проект газопроводу”, – сказав дипломат. За словами Гренелла, США тісно співпрацюють з європейцями, які також занепокоєні через будівництво газопроводу. Нинішню стратегію газопроводу дипломат позначив як “дуже проблематичну”. Зазначається, що єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер також критикує проект “Північного потоку-2”. За її словами, газопровід не відповідає європейським інтересам. “Ми маємо спільну стратегію – отримувати нашу енергію з різних джерел і робити нас не настільки сильно залежними від Росії”, – наголосила Вестагер. За її словами, зведення газопроводу не в інтересах ЄС не лише з міркувань захисту клімату, а й безпеки.

Раніше стало відомо, що німецькі екологи намагаються через суд зупинити будівництво “Північного потоку-2” через загрозу екологічний ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close