Головна

ПА ОБСЄ : Крим і Донбас завжди будуть українськими

Вибори Президента РФ на території Криму не мають юридичного значення.

Парламентська асамблея Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ПА ОБСЄ) вважає окуповані райони Донбасу та Крим невід’ємними частинами України.

Таку позицію на брифінгу висловив спеціальний представник ПА ОБСЄ з питань східної Європи Кент Харштедт. Зокрема, він прокоментував сьогоднішню заяву першого заступника голови Верховної Ради України Ірини Геращенко про те, що у звіті підрозділу ОБСЄ немає згадки про незаконні вибори в Криму. Геращенко закликала парламент України звернутися з відповідною заявою до ПА ОБСЄ.

«Щоразу, коли ми згадуємо Україну, ми говоримо про те, що Крим і територія Донбасу є її невід’ємною частиною. І коли ми говоримо про вибори на території Російської Федерації, то вони не мають жодного стосунку до території Криму», – зазначив Харштедт.

Окрім того, президент ПА ОБСЄ Георгій Церетелі зауважив, що у всіх документах «ми ніколи не піддаємо сумніву неподільність території України». Він наголосив: «Ми підтримуємо неподільність і суверенність території України». Церетелі додав, що протягом останніх двох днів представники ПА ОБСЄ побували на сході України і констатують «порушення режиму припинення вогню». «Підтримка неподільності та суверенності України на даний момент є одним з ключових пріоритетів для Парламентської асамблеї», – сказав він. Церетелі наголосив, що це другий візит представників ПА ОБСЄ в Україну за останні 4 місяці. На його переконання, таким чином вони демонструють, наскільки важливою для всіх країн-членів ОБСЄ є Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close