Головна

В Україні випробували комплекс для модернізації бронетехніки “Дуплет”

Бойовий модуль "Дуплет", призначений для модернізації бронетехніки, пройшов успішні випробування.

 1 травня президент України Петро Порошенко поділився відео з випробовування комплексу на своїй сторінці у Facebook.

“Житомирський бронетанковий завод” значно підвищив характеристики бойового модуля та обладнав його удосконаленою системою вогню, яка дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі, розраховувати балістику боєприпасів та вести точний вогонь вдень і вночі”, – повідомив глава держави.

Вперше модуль було представлено на виставці “Зброя та Безпека” у 2016 році,  після його оптимізації для використання на БМП-2, що дозволяє за мінімальний термін оснастити їм ці бойові машини. У випадку необхідності, та з мінімальними змінами, цей бойовий модуль можливо встановити і на іншій бронетехніці. Наприклад, для озброєння основного бойового танку Т-64, що дозволяє перетворити його на важку бойову машину підтримки танків “Страж”, повідомили в “УкрОборонПром”.

За цей час “Житомирський бронетанковий завод” за власні обігові кошти проводив роботи з підвищення характеристик бойового модуля. Зброярі обладнали його удосконаленою системою вогню, яка дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі, самостійно розраховувати балістику боєприпасів та вести точний вогонь за будь-яких умов погоди, як в день, так і у ночі.

Для цього “Дуплет” переоснастили новим тепловізором, який дозволяє розпізнавати цілі на всій дальності ведення вогню всім штатним озброєнням “Дуплету”, включаючи протитанковий ракетний комплекс “Бар‘єр”.

А під час випробувань “Дуплету”, який нещодавно пройшли на одному з полігонів Житомирської області, високу ефективність цих рішень було доведено на практиці.

Бойовий модуль "Дуплет" від "Житомирського бронетанкового заводу": шквал вогню та цифрова система управління – відео

ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи над підвищенням ефективності бойового модулю "Дуплет", який призначений для модернізації бронетехніки.Вперше продемонстрований на виставці "Зброя та Безпека" у 2016 році, бойовий модуль оптимізований для використання на БМП-2, що дозволяє за мінімальний термін оснастити їм ці бойові машини. У випадку необхідності, та з мінімальними змінами, цей бойовий модуль можливо встановити і на іншій бронетехніці. Наприклад, для озброєння основного бойового танку Т-64, що дозволяє перетворити його на важку бойову машину підтримки танків "Страж". За цей час "Житомирський бронетанковий завод" за власні обігові кошти проводив роботи з підвищення характеристик бойового модуля. Зброярі обладнали його удосконаленою системою вогню, яка дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі, самостійно розраховувати балістику боєприпасів та вести точний вогонь за будь-яких умов погоди, як в день, так і у ночі.Для цього "Дуплет" переоснастили новим тепловізором, який дозволяє розпізнавати цілі на всій дальності ведення вогню всім штатним озброєнням "Дуплету", включаючи протитанковий ракетний комплекс "Бар‘єр".А під час випробувань "Дуплету", який нещодавно пройшли на одному з полігонів Житомирської області, високу ефективність цих рішень було доведено на практиці.Переглянути на YouTube: https://youtu.be/It2puXXuYcAДокладніше: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/bojovyj-modul-duplet-vid-zhytomyrskogo-bronetankovogo-zavodu-shkval-vognyu-ta-tsyfrova-systema-upravlinnya-video.html

Опубліковано Державний концерн "Укроборонпром" Понеділок, 23 квітня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close