Головна

Україна – “найдешевша” країна для життя в Європі та третя в світі!

Україна є найдешевшою країною в Європі, а також однією з найдешевших десяти країн з точки зору витрат на проживання в новому дослідженні "Вартість життя навколо світу 2018 року", опублікованій 15 березнябританською компанією MoveHub .

Компанія проаналізувала ціни та вартість проживання в різних країнах світу, використовуючи дані, представлені найбільшою в світі онлайн-базою Numbeo 2018 Cost of Living Index, і створила онлайн-карту найдорожчих і найдорожчих країн світу для людей.

База даних Numbeo збирає інформацію, надану онлайн-користувачами по всьому світу про ціни та різні витрати споживача, такі як харчування в ресторанах, ціни на членство в тренажерному залі та багато іншого.

Індекс Numbeo розраховується з використанням майже 50 факторів. Навчання MoveHub використовувало дані з 115 країн світу.

Фірма виключила більшість африканських країн та деяких країн Південної Америки та Азії, оскільки там не було достатньо користувачів для надання даних.

Найбільш доступною країною Європи є Україна, а потім Косово та Молдова, – йдеться у дослідженні MoveHub.

Україна також зайняла третє місце в світі за найдешевшою країною, і Єгипет і Пакистан стали доступнішими.

Найдорожчими країнами є: Бермудські острови, Швейцарія, Ісландія, Норвегія та Багамські острови. Хоча США, Сполучене Королівство та Канада є “помаранчевими”, що означає, що вони дешевші, ніж лідери рейтингу.

Дешево для іноземців

Британська туристична компанія Hoppa назвала Київ найдешевшою з 100-місних місць у 2018 році.

Середня вартість перебування в нічліг становить лише 86 доларів США, а вартість ночі в Нью-Йорку більше, ніж у п’ять разів, що становить 469 доларів.

“Низька вартість проживання в Україні може підвищити привабливість країни для міжнародних туристів”, – сказав 21 березня київському посту Сергій Дідковський, PR-стратег з Adwise.Agency та співвласником консалтингового агентства “Ресторанскі”.

“З іншого боку,” дешева країна “для туриста не означає (обов’язково), що це цікава або безпечна країна для відвідування”.

Дідковський зазначив, що міжнародним туристам все ж таки важко вибирати Україну при виборі місця для подорожей.

“KyivPost” 8 березня повідомила, що в 2014 році міжнародні туристичні номери в Україну значно скоротилися після початку російської окупації Криму та початку війни на Донбасі.

Через чотири роки індустрія туризму лише починає демонструвати деякі ознаки відновлення, а число відвідувачів у 2017 році зросте до 14,2 мільйонів.

І більшість відвідувачів України взагалі не є туристами. Або вони використовують Україну як транзитну країну, перетинаючи кордони для роботи, або просто відвідуючи друзів і родичів.

У 2017 році Індекс подорожей та туризму Світового економічного форуму Україна посіла 88 місце серед 136 країн, забивши середню точку 3,5 бала з можливих балів 7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close