Головна

ЄС розширює санкції проти Росії

Європейська Рада заявила, що 12 березня вона пролонгує окремі санкції проти Росії терміном на півроку у зв’язку з окупацією Криму та військової агресії на Донбасі

З березня 2014 року Європейський союз поступово застосовує обмежувальні заходи, в тому числі економічні, дипломатичні та індивідуальні санкції щодо Росії, у відповідь на військову окупацію Криму та дестабілізації на сході України.

Перші введені індивідуальні заходи набули форми у вигляді заморожування активів та заборони на в’їзд окремих осіб. Вони будуть діяти до 15 вересня 2018 року.

Рішення ради було опубліковано на веб-сайті.

Оцінка ситуації не є підставою для пом’якшення санкцій

Санкції застосовуються щодо 150 чоловік і 38 організацій за підставою «підрив або загроза територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України».

Серед інших, список включає в себе Владислав Сурков, помічник президента Російської Федерації, заступник Голови Уряду Росії Дмитро Рогозін і Сергій Аксьонов, який був обраний в якості «прем’єр-міністра Криму» в Кримській Верховної Раді по лютий 27, 2014 в присутності проросійських бойовиків.

Економічні санкції включають обмеження на доступ на ринки ЄС та експортні заборони. Вони вперше були застосовані в березні 2015 року, і з тих пір вони були продовжені в  декілька разів.

За повідомленням KyivPost

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close